utorok

26. december 2017

Čudný Štefan

TRADIČNÁ POVIANOČNÁ KATASTROFA

Ustatí prznitelia DJského fachu, selectori bez štipky sebareflexie, obyčajní ľudia a závistlivé poloosobnosti, tiež známi ako TVOJA MAJKA I MOJ OTAC Ťa pozývajú na tradičnú povianočnú zedratú poloparty, kde budú velebiť Štefana, Stephena, Stívna, Pištu, Stivína, a ako inak, život ako taký, keď už.

KDY: 26.12.2017
DE: Čudný Pohľad – PUB
ALE KEDY: od 21:00
PREČO: na zaplnenie nekonečnej čiernej diery v našich životoch
ZA KOLKO: za eurko.

nedeľa

31. december 2017

SILVESTER

Čudný Silvester

Srdečne Vás pozývame na silvestrovskú párty, aby sme spolu oslávili príchod nového roka!
Témou sú 30. roky 20. storočia (kostýmy sú viac než vítané ;)).
Hudba: swing /swing electro
VSTUPNÉ: 20€
V cene vstupného je welcome drink, program, večera o 20:00, šampanské o polnoci a švédske stoly.
Taktiež máme pre Vás celovečerný program a tombolu so zaujímavými cenami.
REZERVÁCIE je potrebné ohlásiť osobne u nás v bare najneskôr do 27.12.2017. Platí sa 10€/os. pri rezervácii a zvyšných 10€/os. priamo pri príchode na párty.
Tešíme sa na Vás!

utorok

16. január 2018

WHISKYHO CESTOVATEĽSKÉ KINO - KOLUMBIA

Biele vrcholy andských päťtisícoviek ale aj hlboké vlhké džungle, krásna koloniálna architektúra, územia ovládané poslednou aktívnou gerilou na hranici s Venezuelou, horúce karibské pobrežie, najvyššie palmy na svete a kolibríky v nádhernom Valle de Cocora, druhý najvačší juhoamerický karneval v Barranquille, sopky národného parku Los Nevados, divoké slumy v Medelline, meste Pabla Escobara, svetoznáme kávové plantáže v Zona cafetera, pozostatky indiánskej kultúry v odľahlých rezerváciach, či desaťmiliónová pulzujúca Bogota… aj o tomto bude reč na ďalšom pokračovaní Whiskyho cestovateľského kina.

Spevák kapely Slobodná Európa Whisky, sa po dlhých rokoch cestovania po odľahlých kútoch piatich kontinentov rozhodol vytiahnuť na svetlo sveta svoje mnohé zážitky a fotografie zo svojich výprav. Na svojich cestách Whisky navštívil viac ako 70 krajín, v ktorých sa zameriaval najmä na odľahlé oblasti s atraktívnymi prírodnými scenériami, zachovalými pôvodnými etnikami a kultúrami, bez turistického ruchu, ktoré často preskúmaval na motorke, či terénnom aute na ktorých prešiel po cestách – necestách viac ako 50 000 km. Za všetky oblasti, ktoré navštívil môžeme len tak námatkovo spomenúť napríklad Indiu (ktorú navštívil 14 krát..), Nepál (kde niekoľkokrát, sám bez nosíčov, absolvoval pešie pochody cez Himaláje dlhé viac ako 500 km, cez sedlá vo výškach viac ako 55OO m.n.m.), Severnú Kóreu, Venezuelu, Irán, Laos, Kolumbiu, Kamerun, Indonéziu, Gruzínsko, Vietnam, Borneo, Peru, Austráliu, Čínu, Srí Lanku, Arménsko, Bolíviu, Kosovo, Filipíny, Afganistan, Kambodžu, Sulawesi, Chile, Maroko, Ladakh, Podnestersko, Sikkim, Náhorný Karabach a mnohé ďalšie. Jeho dlhoročné skúsenosti filmového kameramana naznačujú profesionálnu úroveň fotografií…

Vstup: 4€, na mieste

štvrtok

25. január 2018

CESTOU NECESTOU

cestovateľská prezentácia

doplníme

 

Facebook